Firma

PozLab sp. z o.o to firma prowadząca działalność usługową w sektorze R&D oraz analityki chemicznej i farmaceutycznej dla firm z branży farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej, weterynaryjnej i pokrewnych jako niezależne laboratorium badawczo-rozwojowe.

PozLab sp. z o.o. specjalizuje się w opracowywaniu nowoczesnych formulacji i procesów technologicznych oraz wykonywaniu kompleksowych badań analitycznych i mikrobiologicznych produktów farmaceutycznych, weterynaryjnych, kosmetyków i suplementów diety. Więcej informacji znajdziecie Państwo w aktualnej ofercie.

Misja firmy PozLab

Zapewnienie naszym Klientom kompleksowych, innowacyjnych usług o najwyższej jakości dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz wzrastających wymogów rynku.

Zespół

Zespół firmy PozLab stanowią specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pracy w obszarze badań i rozwoju międzynarodowych firm farmaceutycznych. Posiadana wiedza i doświadczenie pozwala zespołowi tworzącemu firmę na wykonywanie badań spełniających najwyższe standardy jakości.

Rynek

Firma dysponuje nowocześnie  wyposażonymi laboratoriami.  W zależności od potrzeb, istnieje również możliwość realizacji prac w lokalizacji wskazanej przez Zleceniodawcę.

Firma PozLab działa na rynku realizując zlecenia krajowe i zagraniczne, jak również uczestnicząc w projektach naukowych i naukowo-dydaktycznych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

PozLab prowadzi również własne prace badawczo-rozwojowe w zakresie opracowywania leków.

Firma współpracuje w realizacji zleceń i projektów z uznanymi ośrodkami naukowo-badawczymi w Polsce i Europie.
Udziałowcami firmy PozLab  są między innymi Nickel Technology Park Poznań, Uniwersyteckie Centrum Transferu Technologii Medycznych (spółka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu) oraz osoby prywatne.